O nas

Witamy w Azzurro!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do restauracji Azzurro, znajdującej się na parterze w jednym z budynków nowoczesnego Osiedla Sztuk Pięknych przy ul. Broniewskiego w Toruniu.

Azzurro w naszym zamyśle ma być miejscem uniwersalnym, zarówno jako restauracja na szybki lunch w towarzystwie znajomych, niedzielny obiad z rodziną czy też romantyczną kolacją o wieczornej porze. Nie zapominamy również o najmłodszych. Z myślą o nich prowadzimy kulinarne warsztaty o wdzięcznej nazwie Kids Pizza Factory, w czasie których dzieciaki same tworzą własne pizze. Dla maluchów przeznaczony jest również kącik zabaw, a także oddzielna sekcja potraw w naszym menu.

Specjalizujemy się w potrawach kuchni włoskiej i  śródziemnomorskiej – gotujemy dla Państwa już 7 lat. Początkowo w naszej pierwszej restauracji Bufeterii Tartufo na Małych Garbarach na toruńskiej Starówce. Na przełomie lat 2012-2013 zrealizowaliśmy nasz drugi projekt – Azzurro. W 2014 istniejąca od 2009 roku Bufeteria Tartufo zakończyła swoją działalność a w jej miejsce powstała Tawerna Grecka Galanos, która działała do czerwca 2015 roku.

Naszą pasję do gotowania realizujemy w odkrywaniu nowych smaków, czego owocem są cykliczne imprezy tematyczne, w czasie których prezentujemy Państwu potrawy z różnych zakątków Europy i świata.

Nasze potrawy przygotowujemy z wysokiej jakości produktów, z dbałością o smak i zgodność z włoskim oryginałem. Naszą pasję do gotowania rozwijaliśmy pod okiem bardziej doświadczonych włoskich kolegów w czasie wieloletniej pracy we włoskiej restauracji, a także podczas licznych wypraw w różne zakątki Europy.